do kasy suma: 0,00 zł
O firmie

Stworzyliśmy markę JUNIOR, ponieważ znaleźliśmy niszę na rynku dystrybucji produktów dla najmłodszych. Nie jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnim stażem, bo owa luka nie polegała na deficycie części produktów. Weryfikując naszą aktualną konkurencję znaleźliśmy jeden wspólny mianownik, który zmobilizował nas do stworzenia własnej marki.
W wielu sklepach z artykułami i zabawkami dla dzieci znajdziesz bardzo szeroką i bogatą ofertę, ale większość z nich - naszym zdaniem - nie potrafi kompleksowo obsłużyć swoich klientów, tj. rzetelnie zadbać o profesjonalne i miłe doradztwo przy zakupie produktów.

Świat widziany oczami najmłodszych wygląda zupełnie inaczej niż nasz - świat dorosłych. Dlatego niezwykle ważna jest empatia i jego znajomość oraz indywidualne doradztwo dla każdego procesu zakupowego. Bogata oferta nie zawsze sprosta oczekiwaniom dziecka, jeśli nie zostanie odpowiednio dopasowana do jego indywidualnych preferencji. Dlatego niezwykle ważna jest rozmowa i umiejętność poznania młodego klienta, a w kolejnym etapie - trafnego wyboru odpowiedniego produktu. Tylko wtedy kolorowy i bajeczny produkt w 100% usatysfakcjonuje młodego konsumenta!

Nasz personel to ponadprzeciętnie doświadczeni specjaliści, którzy posiadają intuicję tak niezbędną w tym fachu. To właśnie ona - w połączeniu z odpowiednio przeprowadzonym wywiadem - jest kluczem do sukcesu JUNIORA! Nie każdy o tym pamięta.

Zależy nam aby JUNIOR towarzyszył swoim najmłodszym klientom od pierwszych miesięcy ich życia - do czasu, kiedy to będą dokonywać podobnych zakupów już dla swoich pociech. Uczymy się więc cały czas i nabieramy jeszcze więcej doświadczenia. Dlatego chętnie wysłuchamy Twoich sugestii oraz uwag dotyczących zarówno naszego asortymentu jak i obsługi. To właśnie ilość takich rozmów i pokora, a więc otwartość na klienta pozwalają nam być z dnia na dzień jeszcze lepszymi w tym co robimy. A wszystko po to, abyś mógł zostać kolejnym zadowolonym klientem JUNIORA!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl